SALE 87%

ESPRIT ES1L219M0075

Original price was: 9,790.00 ден.Current price is: 5,874.00 ден.

Бренд: Esprit
Боја: Розово златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 32 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха