ESPRIT FW 19-2019

8,990.00 ден

Бренд: Esprit
Боја: Сребрена и црна
Материјал на ремче: кожа
Дијаметар: 40 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Календар: дневен
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: За секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха