FERRUCCI FC-12141M.01

3,990.00 ден

Бренд: Ferrucci
Боја: Сребрена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 37 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха