FERRUCCI FC-13354M.01

3,990.00 ден

Бренд: Ferrucci
Боја: Сребрена, бела, розово златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 40 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

Нема во залиха