SALE 59%

FERRUCCI FCF-13144FM.3

Original price was: 4,490.00 ден.Current price is: 3,592.00 ден.

Бренд: Ferrucci
Боја: Сребрена, бела, сина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 45 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха