FERRUCCI FCF-13884FM.4

4,490.00 ден

Бренд: Ferrucci
Боја: Црна, бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик, гума
Дијаметар: 46 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Секојдневен, спортски
Гаранција: 2 години

Нема во залиха