Festina F16750/1

4,990.00 ден

Бренд: Festina
Боја: Сребрена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 22 мм
Дијаметар: 42 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

Нема во залиха