Festina F20311/1

8,590.00 ден

Бренд: Festina
Боја: Сребрена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 12 мм
Дијаметар: 28 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха