FESTINA F20383/2

7,990.00 ден

Бренд: Festina
Боја: Златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 12 мм
Дијаметар: 30 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Елегантан
Гаранција: 2 години

Нема во залиха