FESTINA F20466/3

7,990.00 ден

Бренд: Festina
Боја: Сребрена и црна
Материјал на ремче: Титаниум
Ширина на ремче: 21 мм
Дијаметар: 40 мм
Материјал на часовник: Титаниум
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха