Festina F20473/4

Original price was: 7,390.00 ден.Current price is: 0.00 ден.

Бренд: Festina
Боја: Бела и сребрена
Материјал на ремче: Кожно
Ширина на ремче: 17 мм
Дијаметар: 35 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика
Гаранција: 2 години

Нема во залиха