FESTINA F20513/3

6,990.00 ден

Бренд: Festina
Боја: Златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 41 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха