FOSSIL AM4547

Original price was: 8,990.00 ден.Current price is: 5,034.40 ден.

Бренд: Fossil Cecile
Боја: сребрен со сина позадина
Материјал на ремче: метал
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 40 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген со хронограм
Календар: Дневен
Отпорност на вода: 10 ATM
Пол: Женски
Стил: Елегантен
Гаранција: 2 години

На залиха