FOSSIL AM4622

Original price was: 12,990.00 ден.Current price is: 7,274.40 ден.

Бренд: Fossil
Боја: Розово златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 39 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар:Дневен
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Женски
Стил: Елегантен, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха