FOSSIL ES3546

Original price was: 11,090.00 ден.Current price is: 8,872.00 ден.

Бренд: Fossil Jaqueline
Боја: Златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик со кристали
Ширина на ремче: 14 мм
Дијаметар: 36 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар:Дневен
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха