FOSSIL ES3587

Original price was: 9,190.00 ден.Current price is: 5,146.40 ден.

Бренд: Fossil Boyfriend
Боја: Розово златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 20 мм
Дијаметар: 39 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар:Дневен
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

На залиха