FOSSIL ES3780

Original price was: 9,990.00 ден.Current price is: 7,992.00 ден.

Бренд: Fossil
Боја: Златна со сина позадина
Материјал на ремче: Не рѓосувачски челик
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 39 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар:Дневен
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Елегантен
Гаранција: 2 години

На залиха