FOSSIL ES4085

Original price was: 8,990.00 ден.Current price is: 4,315.20 ден.

Бренд: Fossil
Боја: Светло кафеава со бела позадина
Материјал на ремче: кожно
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 38 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген со хронограф
Отпорност на вода: 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха