FOSSIL ES4298

Original price was: 9,990.00 ден.Current price is: 5,594.40 ден.

Бренд: Fossil Virginia
Боја: Сина и розова златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик со кристали
Ширина на ремче: 14 мм
Дијаметар: 30 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода: 5 ATM
Пол: Женски
Стил: Елегантен
Гаранција: 2 години

На залиха