FOSSIL ES4742

Original price was: 8,490.00 ден.Current price is: 6,792.00 ден.

Бренд: Fossil
Боја: Сребрена и сина со розови детали
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 18
Дијаметар: 36 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха