FOSSIL ES4767

Original price was: 7,790.00 ден.Current price is: 6,232.00 ден.

Бренд: Fossil
Боја: Розово златна со сина позадина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Ширина на ремче: 18 мм
Дијаметар: 36 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Дневен
Отпорност на вода : 10 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха