FOSSIL FS5183

Original price was: 9,190.00 ден.Current price is: 5,146.40 ден.

Бренд: Fossil
Боја: Сива
Материјал на ремче: кожно
Ширина на ремче: 22 мм
Дијаметар: 44 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген со хронограм
Отпорност на вода: 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха