G-SHOCK GA-140-6AER

8,290.00 ден

Бренд: G-Shock
Боја: Виолетова, црна
Материјал на ремче: Гумено
Дијаметар: 51 мм
Материјал на часовник: Нерѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален и Аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 20 ATM
Пол: Машки
Стил: Спортски, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха