SALE 59%

G-SHOCK GMA-S2100BA-2A1ER

Original price was: 7,490.00 ден.Current price is: 5,992.00 ден.

Бренд: G-Shock
Боја: Темно сина
Материјал на ремче: Гумено
Дијаметар: 43 мм
Материјал на часовник: Нерѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Дигитален и аналоген
Календар: Ден, датум, месец
Отпорност на вода : 20 ATM
Пол: Женски
Стил: Спортски
Гаранција: 2 години

На залиха