GUESS JUBB02246JWRHS

Original price was: 2,390.00 ден.Current price is: 1,912.00 ден.

Бренд: Guess
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: Прилагодлива 155 мм – 210 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха