GUESS JUBB04163JWYGS

Original price was: 2,990.00 ден.Current price is: 2,392.00 ден.

Бренд: Guess
Боја: Златна
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Должина на нараквица: Прилагодлива 146 мм – 184 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха