SALE 59%

GUESS JUBE03256JWRHT

Original price was: 2,390.00 ден.Current price is: 1,912.00 ден.

Бренд: Guess
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Големина на обетки: 12 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха