SALE 59%

GUESS JUBN02288JWRHBKT

Original price was: 2,990.00 ден.Current price is: 2,392.00 ден.

Бренд: Guess
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на ланче: Прилагодлива 400 мм – 450мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха