GUESS JUBN04056JWRHT

4,190.00 ден

Бренд: Guess
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Должина на ланче: Прилагодлива 460 мм – 500 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха