SALE 34%

GUESS JUBN04257JWYGEMT/U

Original price was: 4,390.00 ден.Current price is: 3,951.00 ден.

Бренд: Guess
Боја: Златна, зелена
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Должина на ланче: Прилагодлива
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха