SALE 34%

GUESS JUBN04260JWYGT/U

Original price was: 4,990.00 ден.Current price is: 4,491.00 ден.

Бренд: Guess
Боја: Златна
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на ланче: Прилагодлива
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха