SALE 34%

GUESS JUBR04050JWYG56

Original price was: 2,990.00 ден.Current price is: 2,691.00 ден.

Бренд: Guess
Боја: Златна
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха