GUESS JUBS03188JWRHT

5,990.00 ден

Бренд: Guess Set
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Должина на ланче: Прилагодлива
Големина на обетки: 12 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха