SALE 34%

GUESS JUMB04060JWSTBKS

Original price was: 3,690.00 ден.Current price is: 3,321.00 ден.

Бренд: Guess
Боја: Сребрена, црна
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: 190 мм
Стил: За секој ден
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

На залиха