GUESS JUMN01301JWSTT/U

3,990.00 ден

Бренд: Guess
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на ланче: 520 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

На залиха