GUESS JUMN04061JWSTBKT/U

Original price was: 4,990.00 ден.Current price is: 3,992.00 ден.

Бренд: Guess
Боја: Сребрена, црна
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на ланче: 660 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

На залиха