LEE COOPER LC07814.419

2,990.00 ден

Бренд: Lee Cooper
Боја: Розова, розово златна, бела
Материјал на ремче: Кожа
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Правоаголна
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол:
Женски
Стил:
Класика, за секој ден
Гаранција:
2 години

На залиха