LEE COOPER LCB01353.651

Original price was: 3,990.00 ден.Current price is: 3,192.00 ден.

Бренд: Lee Cooper
Боја: Црна
Материјал: Кожа,нерѓосувачки челик
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

На залиха