LOTUS LS1823/2/1

1,500.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена, сива
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик, бисери
Должина на нараквица: 200 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха