LOTUS LS1855/4/1

1,800.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена, бисерно бела
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик, бисери
Должина на обетки: 15 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха