LOTUS LS1977/2/2

1,800.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Кафеава, сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, текстил
Должина на нараквица: 220 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

На залиха