LOTUS LS2000/1/1

1,800.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена, бисерно бела
Материјал: Нерѓосувачки челик, бисери
Вкупна должина на ланче: 495 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха