LOTUS LS2011/2/4

1,800.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Темно сина, сребрена
Материјал: Кожа,нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: 208 мм
Стил: Елегантен
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

Нема во залиха