LOTUS LS2020/2/3

1,500.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Црна, сребрена
Материјал: Кожа,нерѓосувачки челик, циркони
Должина на нараквица: 198 мм
Стил: Секојдневен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха