LOTUS LS2022/1/1

2,100.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена, бисерно бела
Материјал: Нерѓосувачки челик
Вкупна должина на ланче: 550 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина 500 мм – 550 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха