LOTUS LS2022/4/1

1,800.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена, бисерно бела
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Должина на обетки: 17 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха