LOTUS LS2029/1/1

1,800.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, бисери
Вкупна должина на ланче: 500 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха