LOTUS LS2096/2/1

1,500.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Кафеава, сребрена
Материјал: Кожа, нерѓосувачки челик
Дебелина на нараквица: 8 мм
Стил: Секојдневен
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

На залиха