LOTUS LS2103/2/2

1,500.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Црна, сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, кожа
Должина на нараквица: 220 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Машки
Гаранција: 1 година

Нема во залиха