LOTUS LS2118/1/1

2,100.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Златна, бисерно бела
Материјал: Нерѓосувачки челик, бисери, циркони
Вкупна должина на ланче: 500 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха